Ishod trećeg humanitarnog Texas holdem poker turnira

Prikupljeno 1500€ u dobrotvorne svrhe

Rotari klub Niš-Medijana u saradnji sa Rotarakt klubom Niš-Medijana organizovao je treći humanitarni “TEXAS HOLD`EM” turnir koji je održan u NEW CITY hotelu u Nišu 21. oktobra 2016.

Akcija je bila najbolja od do sada organizovanih poker turnira. Brojevi govore sami za sebe:

• 60 posetilaca je prisustvovalo turniru,
  • 27 takmičara koji su aktivno učestovali u igri

poker6

Zahvaljujući svima njima prikupljena su sredstva u iznosu od 1500€.

poker5

Osvajači nagrada

Uz prijatnu i prijateljsku atmosferu, turnir je odrzan u dve kvalifikacione runde, nakon cega je sledilo polufinale i finale. Prvo mesto na turniru je pripalo Igoru Stojanoviću koji je osvojio pobednički pehar i single malt whiskey. Drugo mesto i aged whiskey je osvojio Danilo Đukić , a treće mesto i barrique vino Nino Đorđević.

poker11

Zahvalnice

Zahvaljujemo se svim ljudima dobre volje i širokih shvatanja koji su se sa nama družili i pomogli u prikupljanju sredstava za naše najmlađe. Veliko hvala sponzorima koji su nesebično pomogli:

New City Hotel Niš
Klub Texas hold`em pokera Gray