Akcija RTC Niš – Medijana, Igrom do zdravlja 2

Nakon veoma uspešne prošlogodišnje akcije, Rotarakt klub Niš-Medijana organizovao je akciju “IGROM DO ZDRAVLJA 2” 2.7.2017. godine u OŠ “Dušan Radović”. Cilj akcije bio je da se kroz sport, rekreaciju, preventivu, edukaciju i razonodu skrene pažnja na važnost zravog života. Akcija je obuhvatala turnir u basketu (3 na 3), promociju zdravog života kroz pokazni trening Zumba fitnesa, pokazni trening borilačkih veština, kao i prevenciju kroz proveru krvnog pritiska, popunjavanje upitnika i savete o oralnoj higijeni i zdravlju. Za fenomenalnu atmosferu tokom celog dana bio je zadužen DJ.

Naš događaj posetio je i guverner RID 2483 prof. dr Branislav Ranđelović kao i članovi Rotari kluba Niš-Medijana. U znak zahvalnosti, a u saradnji sa partner klubom, donirali smo školi kabli od 50m koji je potreban za dešavanja u školskom dvorištu za koja je neophodna struja, a koji škola nije bila u mogućnosti da obezbedi u ovom trenutku.