Rotari klub Niš-Medijana u poseti Rotari klubu Skoplje West

Članovi Rotari kluba Niš-Medijana su  4.i 5.novembra boravili u uzvratnoj poseti kod naših prijatelja  iz Rotari kluba Skopje West, Distrikt 1912 – Slovenija i Severna Makedonija.

Naime nakon njihove posete našoj godišnjoj proslavi, odlučili smo da se odazovemo pozivu naših domaćina i na licu mesta se upoznamo sa njihovim članstvom, aktivnostima i načinom rada.Osim razmene iskustava, druženja i kraćeg obilaska Skoplja, razgovarali smo o jačanju i intenziviranju saradnje naša dva kluba. Saglasili smo se da postoji prostor za zajedničko delovanje klubova kroz regionalne projekte okrenute lokalnom stanovništvu kako u Skoplju, tako i u Nišu.

U očekivanju sledećeg susreta u NIšu, još jednom se zahvaljujemo na gostoprimstvu ljubaznim domaćinima.