Redovan sastanak kluba – 04. decembar 2012.

10-12-2012-sastanak-04-dec-2012

Na ovom sastanku gosti su nam bili članovi Rotarakt kluba Niš-Konstantin Veliki. Predstavili su nam svoju humanitarnu akciju, koju organizuju u saradnji sa Rotarakt klubom Beograd – Dedinje. Radi se o pozorišnoj predstavi „Čovek u crvenom odelu“ koja je angažovana kako bi demisitfikovala Rotari ideju i pokret u opšte.

Predstava je autorski rad članove Rotarakt kluba Dedinje. Naš klub je kupio deset ulaznica a članovi će biti pozvani da dođu na predstavu i time podrže ovu akciju.

Na sastanku je zakazana sednica Skupštine kluba za naredni utorak. S obzirom da će Skupština biti izborna, predsednik Nominacionog komiteta PP Svetozar Aleksov je prezentovao listu kandidata za članove upravnog odbora za narednu rotarijansku godinu kao i kandidata za predsednika kluba za 2014/15.

U nastavku sastanka PP Dr. Darko Mitić je održao predavanje o Bolonji. Pričom i velikim brojem fotografija nam je dočarao ovaj lep italijanski grad zanimljiv po mnogo čemu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *