Nurdor Paketići za Sigurnu kuću

Roditeljska kuća Nurdora u Nišu

“Svet ne menjaju oni koji uvek znaju kako, već oni koji su dovoljno hrabri da to pokušaju” stoji na zahvalnici Nacionalne organizacije Srbije “NURDOR” za decu obolelu od raka, koju je prilikom posete , 30. decembra 2020. godine dobio klub RC “Niš Medijana” kupovinom njihovih poklon paketića.

Kupljeni paketići su namenjeni za žene i decu koji na žalost svoje novogodišnje praznike nisu u mogućnosti da provedu u svojim domovima, već borave u Sigurnoj kući za žene i decu žrtve porodičnog nasilja u Nišu.

Rotari klub Niš-Medijana odlučio je da ovom dvostruko korisnom akcijom, završi prethodnu i započne ovu godinu, sa željom da na skroman način pomognu i decu obolelu od raka i decu i žene iz Sigurne kuće iz Niša.

Dana 06. januara 2021.godine članice kluba (dr Marijana Matić, Gordana Kovčin, Ivanka Stanisavljević i dr Kristina Stevanović) uručile su poklon paketiće deci i ženama Sigurne kuće.