Distriktne i humanitarne aktivnosti

Distriktne aktivnosti

Organizovali smo sastanak regionalnih rotari klubova jugoistočne Srbije sa g. Piterom Kingom, izaslanikom predsednika RI Džona Kenija, maja 2010. Nakon sastanka su svi učesnici prisustvovali performansu “Konstantinu na dar” udruženja “Prijatelji muzike”, čiju je organizaciju pomogao naš klub.

Učestvovali smo na sastanku sa Guvernerom Distrikta i njegovim timom septembra 2010.

Učestvovali smo na na seminaru Rotari fondacije i PETS seminaru.

Humanitarne aktivnosti

Neposredno smo uplatili 20.000 din. za pomoć postradalima u zemljotresu u Kraljevu, na poziv RK Kraljevo.

Nagradili smo najboljeg studenta Elektrotehničkog fakulteta povodom 50 god. postojanja fakulteta prenosnim računarom.

Pomogli smo finansijski zajedničku akciju štampe kataloga i pripreme izložbe Rotarijanca Zvonimira Kostića Palanskog, sa 10.000 din.

U saradnji sa kompanijom “Grosis” doo, Niš, donirali smo materijalnu pomoć Gerontološkom centru Niš u vidu radne garderobe- trenerica u iznosu od 760.000 din.

Dva člana kluba su poneli značku Pol Haris.