Avio saobraćaj i turizam – dobitna kombinacija

U okviru redovnog sastanka Rotari kluba Medijana Niš realizovana prezentacija pristupne članice Ivanke Stanisavljević.
Tema predavanja je Avio saobraćaj i turizam – dobitna kombinacija.
IMG-a785a31a28ca26c9ed9e15cfd0d4e749-V   IMG-35797ccea1450975be07179697988c2e-V   IMG-8e9cd7c532d836699518bf7cdb6f94df-V
Prezentivana je međusobna uslovljenost dve delatnosti tercijalnog sektora privrede kao i uticaj razvoja avio saobraćaja na razvoj turizma u Nišu i okolini.
Interesantan segment predavanja bio je način na koji se turizam prilagodio trenutnoj situaciji u periodu pandemije
dok se posebnu pažnju privukle živopisne slike crnog kontinenta. Članovi kluba su makar u mislima imali priliku da otputuju u daleku Keniju , da šetaju poljima kafe i posmatraju impozantan Kilimandžaro, uživaju u džip safariju i potom odmaraju ispod palme na nekoj rajskoj plaži u Zanzibaru.
Pred našom članicom su velike mogućnosti i još veći planovi koji su uz predan rad ite kako dostižni.
Srećna zbog svog pristupa i sa osmehom na licu poručila je svima da je pred njom jedan od najznačajnijih izazova koji se zove humanost i da će njemu odgovoriti na najbolji mogući način.