Proslava četvorogodišnjice čarterovanja kluba

Članovi Rotari kluba Niš-Medijana su 4. aprila 2014. godine organizovali proslavu četvorogodišnjice čarterovanja kluba u Garni Hotelu Svrljižanka u Nišu.

Rotari klub Niš-Medijana je u proteklom periodu uspešno funkcionisao kako u gradu Nišu tako i u Republici Srbiji, ostvario je veliki broj kontakta sa Rotarijancima u regionu i sa ponosom je obeležio četiri godine postojanja.

Proslavi su pored drugih niških Rotari klubova prisustvovali i mnogi klubovi iz regiona, a posebnu notu vesele atmosfere su dali naš podmladak – rotaraktovci inicijativne grupe Rotarakt kluba Niš-Medijana.

Program proslave se ogledao u obraćanju predsednika kluba za Rotarijansku 2013/2014 godinu, Gorana Simića, gostima, u humanitarnoj lutriji na kojoj je glavna nagrada bila umetnička fotografija našeg rotaraktovca Pavla Ranđelovića, pod nazivom “Mislilac”, kao i u dodeli Rotari značke novom članu kluba, Iliji Temelkovskom.