Galerija: Humanitarno veče za pomoć Neveni Janković

Dana 1. februara 2014. godine u Public Cafe Club-u održana je humanitarna zabava za pomoć Neveni Janković, koja boluje od cistične fibroze i kojoj je potrebna hitna transplantacija pluća.

Zahvaljujući velikom odzivu Rotari i Rotarakt klubova, kao i prijatelja Rotarija, skupljena su značajna novčana sredstva koja su uplaćena na Nevenin žiro račun.

Ovom prilikom se zahvaljujemo svima koji su učestvovali u ovoj akciji, a posebno firmi Pernod Ricard koja je omogućila licitaciju odabranih viskija i zahvaljujući kojoj je prikupljeno 52.000,00 dinara.

Takođe, zahvaljujemo se i sledećim niškim kafićima i klubovima, kao i distributerima pića:

IGLA DRINKS D.O.O., MEGA DISTRIBUTER 018 NI D.O.O., PROCESS VIP BAR, DIAMOND CLUB, RETRO BAR, BEER HOUSE, KAFETERIJA OSKAR, PETAR CAFFE, LAGANO CAFFE, VESPA BAR, PLEASURE CAFFE & RESTAURANT, EVERY DAY BAR, MANILA CAFE, IRISH PUB CRAZY HORSE, CLUB SCENA, SIMPHONY CLUB, CUBO CLUB

pomoću kojih je prikupljena suma od ukupno 163.000,00 dinara.

Klub se zahvaljuje i na nesebičnim donacijama prijatelja koji su ovom povodom uzeli učešće.