Redovan sastanak kluba – 30. oktobar 2012.

Na ovom redovnom sastanku smo ponovo imali puno gostiju. Pre svega su nam se predstavili kandidati za članstvo u klubu. To su sve osobe sa respektivnim biografijama što nam je posebno drago. Veći broj kandidata svakako doprinosi kvalitetu kluba.

05-11-2012-rcmediana-rotarakt

Na sastanku su bili prisutni i članovi Rotarakt kluba Niš, predvođeni predsednicom Tatjanom Tasić. Oni su nam predstavili akciju koja je u njihovoj organizaciji: Humanitarni koncert za Aleksandru Stojković. Koncert će biti održan 06. novembra u Domu Vojske.

05-11-2012-rcmediana-ivan

Posle redovnih Rotari tema i dogovora oko aktivnosti u narednom periodu, imali smo zadovoljstvo da čujemo predavanje o dobrovoljnim penzionim fondovima. Predavanje je održao Ivan Radojković, regionalni direktor za južnu Srbiju Dunav penzionog fonda. Sama tema, ali i način izlaganja našeg prijatelja i budučeg člana su privukli veliku pažnju.

Diskusija se nastavila i po završetku zvaničnog dela sastanka.