Primopredaja dužnosti 2014/15

Primopredaju dužnosti  predsednika u Rotari i Rotarakt klubu Niš-Medijana obavili smo osmog jula 2014. godine.

Svečanost je organizovana u bašti i sali Hotela Svrljižanka. Pored članova kluba i njihovih partnera i prijatelja, na slavlju su nam se pridružili i Rotarakt klub Niš-Medijana i članovi kumovskog kluba iz Bora.

Goran Simić održao je govor o radu kluba u njegovom mandatu, zatim je usledila simbolična predaje lente i značke, a na kraju je Dragan Radivojević dao svoje vidjenje vođenja kluba i predao reč predsedniku Rotarakt kluba Niš-Medijana za 2013/14 Milošu Trajkoviću. Miloš se zahvalio gostima što su došli u tako velikom broju, a zatim je predao značku Miroslavu Popoviću, predsedniku za 2014/15. godinu.

Nakon oficijalnog dela nastavili smo prijatno druženje uz odličnu hranu i piće.