Međuklupska saradnja

Prisustvovali smo čarter proslavi RK Priština-Dardanija, RK Vranje, Rotarakt kluba Niš-Naisus, godišnjici čartera RK Prokuplje, RK Niš-centar, primopredaji u RK Niš-Naisus, slavi Rotari kluba Niš.

Organizovali smo zajednički sastanak sa RK Pirot u Pirotu jula 2010, kao uvod u buduću saradnju.

Uzeli smo učešće u humanitarnom fudbalskom turniru RK Pirot novembra 2010, gde je pomoć usmerena za postradale od zemljotresa u Kraljevu.

Organizovali smo zajednički sastanak sa RK Niš Naissus januara 2011. radi boljeg upoznavanja niških rotarijanaca.

Učestvovali smo na međudistriktnoj akciji druženja i skijanja- Jahorina 2011. u organizaciji RK Beograd-Skadarlija.

Februara 2011. potpisali smo sporazum o saradnji regionalnih rotari klubova- (RK Niš Medijana, RK Kruševac, RK Prokuplje, RK Pirot, RK Vranje, RK Zaječar, RK Ćuprija- Morava) u cilju udruživanja kapaciteta radi sprovođenja zajedničkih akcija.